به گزارش پرینت فرهنگ به نقل از پارس ناز – بریتنی اسپیرز یکی از سلبریتی هاي فعال در شبکه هاي مجازیست ، درست یک روز پیش ویدئویی از خود و نامزد جوانش سام اصغری ۲۳ ساله منتشر کرد.  در ویدیو منتشر شده, بریتنی اسپیرز از خود و سام در حالی‌که رو به روی آینه ایستاده اند فیلم گرفته , بریتنی سرش را به جلو و عقب حرکت می‌دهد و سام در حالی‌که  لبخند می‌زند دست هایش را بالا نگه داشته هست. سام که در حرفه مدلینگ فعالیت می‌کند از نوامبر سال ۲۰۱۶ شایعه ارتباطش با بریتنی برسر زبان ها افتاد.

    خواننده سرشناس هالیوودی و نامزد ایرانی اش +تصاویر

    بریتنی در توضیح این ویدیو نوشت; «مسخره بازی بعد از اجرا, همراه با عشقم.» سام نیز همین ویدئو را در صفحه شخصی خود منتشر کرد و نوشت; با عشقم بعد از یک اجرای فوق العاده

    خواننده سرشناس هالیوودی و نامزد ایرانی اش +تصاویر

    در اوایل سال جاری بریتنی اسپیرز در مورد نحوه آشنایی اش با سام اصغری گفتگو کرد که نخستین بار درصحنه یک موزیک ویدئو همدیگر را دیدار کردند.او گفت; «ما به مدت حدود ۲۰ دقیقه با یکدیگر در یک جا چشم براه باقیمانده بودیم, می‌شود گفت گیر افتادیم و مجبور به گفتگو باهم شدیم. من شماره اش را نگه داشتم و عجیب بود که بعد از پنج ماه هنوز هم آن را در کیفم داشتم. من آن موقعِ با خودم فکر کردم که او واقعا مرد خوبی بود و شخصیتِ بامزه اي داشت.بنابراین با او تماس گرفتم.»بریتنی دو فرزند به نام هاي سین ۱۱ ساله و جیدنِ ۱۰ ساله از همسر سابقش کوین فدرلاین دارد ولیدر سال ۲۰۰۷ طلاق گرفتند.

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت پرینت فرهنگ محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس