به گزارش خبرنگار خودروکار، شرکت موتورسیکلت سازی یاماها به تازگی تنها چند روز پس از کسب حق امتیاز نام تجاری جدید «TY-E»، این محصول جدید که موتورسیکتی برقی با وزن ۷۰ کیلوگرم است را معرفی کرد.

  بنابر اعلام شرکت یاماها این محصول برقی بخشی از پروژه توسعه و تحقیق یاماها بر روی محصولات برقی است و به واسطه استفاده از تکنولوژی های جدید در پیشرانه برقی آن ایراداتی که در مدل های EV دیده می شد دیگر در این محصول دیده نمی شود. یاماها با معرفی این محصول چشم به کسب جام از مسابقات موتورسیکلت های تریل برقی فدراسیون جهانی موتورسیکلت دوخته است.

  طراحی بدنه مدل «TY-E» به صورتی انجام گرفته است که تا حد امکان از وزن موتورسیکلت کاسته شود و پیشرانه و باتری نیز در جمع و جور ترین حالت ممکن در بدنه محصول تعبیه شده باشند. هنوز جزئیات زیادی از پیشرانه مدل برقی جدید یاماها در دسترس نیست اما بنا به گفته یاماها، یک موتور تمام برقی برخوردار از گشتاوری بسیار بالا در این محصول به تولید نیرو خواهد پرداخت و در آن از باتری های لیتیوم-یون با ظرفیت بالا استفاده خواهد شد.

  یاماها اعلام کرده است که معرفی رسمی این محصول در رقابت های جام «۲۰۱۸ Trial-E Cup» فرانسه صورت خواهد گرفت و پس از آن در رقابت های «Comblain au Pont» بلژیک نیز شرکت خواهد کرد و یکی از محصولات یاماها در نمایشگاه بین المللی موتورسیکلت توکیو خواهد بود.

  مترجم خودروکار: فاضل سوری
  منبع: motosiklet.net
  انتهای پیام/

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت پرینت فرهنگ محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
قدرت گرفته از : بک لینکس